میهن ساختمان

شرکت گروه صنعتی خانی کد: sa8056kakuwnoz

خرید و فروش آنلاین ملک
شرکت گروه صنعتی خانی با هدف فعالیت در تولید و خدمات ماشین آلات بتن در سال 1351 تحت نام تجاری البا یدک تاسیس گردید و اقدام به بازسازی و تعمیر و تامین قطعات یدکی دستگاه های مرکز بتن البای آلمان نمود .

در سال 1368 اولین دستگاه بچینگ پلانت در ایران با ظرفیت تولید 80 متر مکعب بتن در ساعت طرح شرکت گروه صنعتی خانی به سفارش شرکت فبا بتن تهران تولید و راه اندازی گردید که دستگاه مذکور هم اکنون در شرکت فر بتن تهران در حال کارکرد میباشد .

در سال 1372 این شرکت نام خود را به گروه صنعتی خانی تغییر داد و اقدام به تولید بچینگ پلانت طرح لیبهر آلمان با ظرفیت های 36 و 60 متر مکعب نمود .

مجموعه گروه صنعتی خانی متشکل از دو کارخانه تولیدی ، طی تلاش و تولید بیش از سه دهه خود، فعالیت در ساخت دستگاه های بچینگ پلانت با کیفیت برتر و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین قیمت رقابتی به همراه خدمات پس از فروش مناسب نموده که در سالهای اخیر موفق به طراحی و تولید انواع سیستمهای مختلف جهت بالا بردن کیفیت و دقت در دستگاههای تولید بتن و به ثبت رساندن اختراع سیستم های فوق گردید و همچنین در سال 1388 موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 گردید و در سال 1389 نائل به دریافت لوح تقدیر از وزارت صنایع بعنوان تولید کننده برتر ماشین آلات بتن در سطح کشور گردید .

در پایان گروه صنعتی خانی امیدوار است گامی موثر در راستا و ارتقای سطح کمی و کیفی ماشین آلات بتن کشور بردارد .
استان تهران کارخانه: کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج - کمربندی شهریار - شهرک صنعتی زاگرس و گلبرگ - انتهای خیابان زاگرس - خیابان گلبرگ جنوبی - جنب هنرستان - کوچه افروز - پلاک 102 - گروه صنعتی خانی  
آدرس :
info@khanigroup.com  
ایمیل :
وب سایت(کانال تلگرام) :
965
تعداد بازدید در یک ماه گذشته:

©1383-1396 کلیه حقوق برای وب سایت میهن ساختمان محفوظ است. طراحی وب سایت: شیرازسان