میهن ساختمان

پرشین استاندارد کد: sa5889lfngbudi

خرید و فروش آنلاین ملک
پرشین استاندارد، یکی از برترین و بزرگترین تولید کنندگان وان، جکوزی، کابین سونا، پانل دوش، زیردوشی، دوردوشی و پارتیشن در این مرز و بوم می باشد؛ که به دلیل دارا بودن بالاترین سطح کیفیت، ارائه خاصترین امکانات در محصولات، گستردگی شبکه توزیع و خدمات پس از فروش، بیشترین تنوع در طرح و اندازه، متمایز از دیگران در این عرصه قدم برمی­دارد.

شاید سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت خورشیدی، تولدی دیرهنگام برای یک صنعت باشد، لیک در این صنعت نوین، طفولیت را با جهشی بزرگ، طی نمودیم و اکنون خود را در اوج منزلت می‌دانیم. بی شک اعتماد مصرف کنندگان ایرانی به تولیدات این مجموعه، مهمترین عامل جهش این برند در این سال ها بوده است.

پرشین همواره محصولات خود را با استفاده از برترین فناوری‌های روز طراحی و در هر گروه از محصولات، نوآوری ویژه ای را به کار می گیرد. بهره گیری از نظرات متخصصین آب درمانی، ارتوپدی ، روانشناسی و استفاده از تکنولوژی روز اروپا ( انحصاری در خاورمیانه) جهت عرضه محصولی متمایز و ارگونومیک، سرلوحه فعالیت تمامی نیروهای این مجموعه می باشد تا به دست ساخته های خویش، روحی در خور عظمت پارسیان دمیده و زندگی برتر را به همتایانمان تقدیم نمایند.

پرشین، تنها دارنده نشان استاندارد جکوزی و دوردوشی در ایران و دارنده گواهینامه های استاندارد اتحادیه اروپا CE، گواهینامه مدیریت کیفیت از موسسه QMS ایتالیا در سال 2015 (ISO9001:2015)، اعتبار نامه سیستم کیفیت از JAB ژاپن و برگزیده 10 صنعت برتر کشور در سال 87 از سوی انجمن تخصصی تحقیق و توسعه صنایع و معادن کشور، خود را به عنوان برندی متفاوت و قابل رقابت با بهترین­های اروپا معرفی کرده است.

این مهمان خانه شما میزبانی خواهد شد از برای آرامشتان، تا خویش را به آب بسپارید که ذاتش پاکی است و نتیجه‌اش آرامش.
استان تهران تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، شماره 34، ساختمان CBC، طبقه اول، واحد جنوبی  
آدرس :
info@persianstandard.com  
ایمیل :
وب سایت(کانال تلگرام) :
تلفن:
1265
تعداد بازدید در یک ماه گذشته:

©1383-1396 کلیه حقوق برای وب سایت میهن ساختمان محفوظ است. طراحی وب سایت: شیرازسان