میهن ساختمان

شرکت عایق اصفهان کد: sa8083ziggxb0d

خرید و فروش آنلاین ملک
زمینه های فعالیت :
شرکت عایق اصفهان در سال 1979 به عنوان یک کارخانه تولید بشکه جهت بسته بندی گریدهای مختلف قیر با استفاده از تکنولوژی و خلاقیت روز ، در ایران تاسیس گردید. این شرکت یکی از مهمترین و اصلی ترین شرکتهای تولیدکننده و فروشنده قیر در ایران و حتی جهان می باشد. ما در شرکت عایق اصفهان متعهد به توسعه مداوم و همچنین تحویل قیر در شرایطی به مراتب تمیزتر و با مسئولیت پذیری بیشتر می باشیم. این شرکت در کارخانه خود واقع در نزدیکی شهر معروف اصفهان، اقدام به بسته بندی گریدهای مختلف قیر همچون ........ و ... منطبق با استانداردهای بین المللی همچون A.A.S.H.O.H و .... می نماید.

شرکت عایق اصفهان با ظرفیت تولید سالانه 255000 تن قیر بشکه ، از صادرکنندگان قیر به کشورهایی همچون هند، چین، بنگلادش، میانمار، ویتنام و ... بوده و همچنین تامین کننده قیر مورد نیاز برخی کشورهای آفریقایی و کشورهای تازه استقلال یافته می باشد.
این شرکت تجارت خود را بر پایه سه اصل بنا نهاده است: خدمات مناسب، کیفیت خوب و قیمت پائین. ما ارائه کننده بهترین کیفیت و قیمت رقابتی جهت انواع مختلف قیر با نیروهای متخصص در راستای پیشبرد بهتر امور می باشیم.
این شرکت نه تنها در امر تامین قیر فعال بوده بلکه مصمم به همکاری و مشارکت در مجامع بین المللی با پایبندی به تعهدات خود در زمینه راهسازی و پروژه های خانه سازی است.
با تلاش در حفظ حسن همجواری ، این شرکت با اتخاذ تصمیمات مناسب خواهان بهبود کیفیت زندگی در جوامعی است که در آن فعالیت تجاری دارد.
ضمن اینکه بسته بندی، تخصص شرکت عایق اصفهان است.
استان تهران تهران، بلوار آفریقا، ساختمان اداری الهیه، پلاک 244، طبقه10، واحد 1005  
آدرس :
info@ayegh-isfahan.com  
ایمیل :
وب سایت(کانال تلگرام) :
تلفن:
953
تعداد بازدید در یک ماه گذشته:

©1383-1396 کلیه حقوق برای وب سایت میهن ساختمان محفوظ است.