میهن ساختمان

گروه صنعتی سازه پلاست کد: sa5810t4ryyold

خرید و فروش آنلاین ملک
گروه صنعتی سازه پلاست در سال 1385 با هدف تولید محصولات پلیمری و شیمیایی در صنعت ساختمان تأسیس گردید؛ این مجموعه تولید اسپیرهای پلاستیکی را در همان سال و با ظرفیت 360 تن در سال شروع کرد و با توجه به کیفیت محصول تولیدی و نیاز بازار به محصولات کارآمد ، این گروه صنعتی کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و با توجه به استقبال از محصولات تولیدی ظرفیت تولید کارخانه از 360 تن در سال 1385 به 2100 تن در سال 1392 رسید .
هم اکنون در این واحد تولیدی 42 نفر به صورت مستقیم و بیش از 150 نفر به طور غیرمستقیم مشغول به فعالیت می باشند و امید است این مجموعه با توجه به پیشرفت در طی سال های گذشته همچنان بتواند این راه را ادامه داده تا گامی باشد هرچند کوچک در سرافرازی کشور عزیزمان

مصرف کنندگان گرامی محصولات ما ، شایسته بهترین ها هستند
برنامه توسعه گروه صنعتی سازه پلاست پایدار به طور همزمان در دو بعد کمیت و کیفیت ادامه خواهد داشت.ما اعضای گروه صنعت سازه پلاست پایدار دست تمامی کسانی را که در این راه خطیر ما را یاری نموده اند به گرمی می فشاریم و معتقدیم که دلیل پیشرفت ما چیزی جز لطف خداوند ،حمایت و دلگرمی دوستان و مشتریان وفادار نبوده است.
بتن ، به عنوان پر مصرف ترین مصالح در صنعت ساختمان، با سرعت بسیار در حال پیشرفت و توسعه می باشد. مواد افزودنی بتن ، موادی به غیر از آب ، سیمان و سنگدانه ها هستند که به دو صورت مایع و پودری ، با هدف بهبود یا اصلاح خواص بتن و همچنین در جهت سهولت استفاده و عمل آوری بهینه بتن به آن افزوده می گردند.
این محصولات سالیان سال است که در اکثر کشورهای توسعه یافته در جهت تولید مرغوب ترین و با کیفیت ترین بتن ها مورد استفاده قرار میگیرند و پیشرفت های اخیر صنعت ساختمان در کشور و نیاز روز افزون این صنعت به محصولاتی بـا کیفیت و قابل اعتماد از قبیل انواع افزودنی ها ، چسب ها ، آب بندها ، ماستیک ، گروت و ... گروه صنعتی سازه پلاست پایدار را مجاب به جذب تعداد کثیری از مهندسین مجرب عمران و شیمی در جهت انجام تحقیقات مستمر در این زمینه کرده است که عرضه انواع مواد شیمیایی ممتاز و در سطح جهانی حاصل تلاشهای بی وقفه جامعه مهندسین این شرکت بوده است . تمامی محصولات افزودنی بتن تولیدی با رعایت استانداردهای ASTM C494 , ISIRI 2930 تولید میگردد.
استان تهران تهران - بلوار مرزداران - بین سرسبز و آریا فر - پلاک 80 - واحد 2  
آدرس :
info@sazeplast.com  
ایمیل :
وب سایت(کانال تلگرام) :
تلفن:
626
تعداد بازدید در یک ماه گذشته:

©1383-1396 کلیه حقوق برای وب سایت میهن ساختمان محفوظ است.