میهن ساختمان

گروه صنعتی رض کو کد: sa8105k9ypuhtt

خرید و فروش آنلاین ملک
زمینه های فعالیت :

شرکت دکوراسیون و مبلمان سینمایی رض کو در سال 1346 توسط آقای حسین رضایی به عنوان اولین تولید کننده صندلی سالنهای سینما در ایران تاسیس شد.
از آن زمان تاکنون شرکت ما به یک کمپانی چند منظوره، با نزدیک به 150 نفر کارمند و عوامل فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران تبدیل شده است. از سال 1346 فعالیت ما در ایران آغاز شد و از آن پس در بازار تجهیزات سالن های نمایش، مراکز آموزشی و ... فعال بوده ایم. .افزایش فروش و سهم بازار پس از ورود به مبحث طراحی و اجرای دکوراسیون سالن ها، فراسوی همه پیش بینی ها بود
این کمــپانی با گســترش و تجهیز واحد های خود و بـهره گیری از دانــش روز در طـــراحی و تـولید محـصولات خـــود و همچنین ارتقا دانش فنی ، دامنه فعالیت های خود را افزایش داده و اکنون با برخورداری از دانش و تجربه ای افزون بر 45 سال در عرصه طراحی ، تجهیز و اجرای آکـــوستیک انـــواع سالنهای اجتماعات ، هتل ها و کتابخانه های عمومی فعال است .
اعتـقاد به ارائه مجموعه کامل خدمات قابل عرضه درسالنهای همـایش آمفی تاتر ، سینما و مراکز آموزشی و اداری و هتل ها با کیفیتی بالا در کنار تکنولوژی به روز و برتر، این کمپانی را برآن داشت تا با ایجاد بخش تحقیقات توسعه (R&D ) در سال 1380 تحقیقات علمی خود را در این زمینه نهادینه کرده و در تولید و ارائه خدماتش به کار گیرد .
این کمپانی با اتکا به واحد قدرتمند تحقیقات و توسعه خود همواره پیشتاز ارا ئه خدمات نوین و خلاقانه در این صنعت بوده است . انتشار کتابچه های مربوط به اصول اولیه طراحی سالنها و مراکز آموزشی ، اصول طراحی ارگونومیک در صندلیها و در ادامه آن تدوین اصول استاندارد صندلی های آمفی تاتر به همکاری موسسه استاندارد ایران از جمله خدمات ارزشمند این واحد است . این واحد با خدمات مشاوره ای خود این امکان را به طراحان و اجراکنندگان و مهندسین پروژه های مختلف ارجاع شده به رض کو می دهد که طراحی هر پروژه رابر مبنای اقلیم، تاریخچه فرهنگی و موارد استفاده ، انجام دهند که ادغام موارد فوق با تکنولوژی های نوین ، پروژه های انجام شده توسط این کمپانی را به شاهکاری بی بدیل تبدیل کرده است .
استان تهران تهران ، بزرگراه نیایش، خیابان سئول شمالی، شهرک سئول، خیابان هشتم شرقی ، پلاک 5  
آدرس :
info@rezcogroup.com  
ایمیل :
وب سایت(کانال تلگرام) :
482
تعداد بازدید در یک ماه گذشته:

©1383-1396 کلیه حقوق برای وب سایت میهن ساختمان محفوظ است.