میهن ساختمان

شرکت پوشش اکسیر پارسه کد: sa5811tfrxo3uq

خرید و فروش آنلاین ملک
شرکت پوشش اکسیر پارسه با بیش ازیک دهه فعالیت و پیرو همکاری با دانشکده های مستقل و تحقیقات دائم و با هدف ایجاد واحدی پویا در زمینه تولید پوشش های صنعتی و رنگ های ساختمانی و با انگیزه جلب رضایت مشتریان، مفتخر به ارائه خدمات و تولیدات خود در زمینه های: مخازن انبار نفت خام، ترکیبات هیدروکربن، مواد شیمیایی، مخازن آب شرب و مواد غذایی ، مخازن بیوگازها ، برجهای جداسازی و ... می باشد.

این شرکت با مجرب ترین و کارآمدترین کادر تحقیق، تولید ، توزیع ، فروش ، پشتیبانی و استفاده از مواد اولیه برتر توانسته است محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود عرضه نماید.

با توجه به نوع نگرش و دیدگاه مدیران و اعتقاد به خرد جمعی و انجام کار کارشناسی و استفاده از دانش فنی برتر، موفق به تولید و عرضه انواع پوشش های صنعتی در زمینه های مختلف شده ایم.

این پوشش ها به سادگی قابل استفاده بوده و مستقیماً روی سطح و با تجهیزات اجرایی رایج اعمال گردیده و پوشش نهایی را ایجاد می نمایند.

شرکت پوشش اکسیر پارسه کسب رضایت مشتریان و دادن خدمات پس از فروش به آنها را سر لوحه فعالیت خود قرار داده است و نقش مهمی را در تولید محصولات بدون حلال در راستای محیط زیست دارا می باشد.

ارائه راه حل های ابتکاری ، تحقیقات و توسعه مداوم در زمینه محصولات، یک قسمت مهم از فلسفه این شرکت می باشد.

استان تهران سعادت آباد- خیابان فرحزادی - خیابان آسمان دوم غربی - پلاک 107 - واحد 3  
آدرس :
info@pxp-co.com  
ایمیل :
وب سایت(کانال تلگرام) :
747
تعداد بازدید در یک ماه گذشته:

©1383-1396 کلیه حقوق برای وب سایت میهن ساختمان محفوظ است.