میهن ساختمان

شرکت لیمو نقش زندگی (سهامی خاص) کد: sa45370i0zoawt

خرید و فروش آنلاین ملک
ایده پرداز اولیه و موسس شرکت لمون آقای حسین جواهری نیکو (مانی) که در حال حاضر با تمرکز بر روی مسیر خلق آثار هنری و ایده پردازی های خلاقانه در حوزۀ طراحی و تولید دیجیتال تحت نام مانی آرتس فعالیت می کنند، همچنان به پشتیبانی هنری و فنی شرکت لمون پرداخته و در تلاش هستند تا حدامکان جامعه را با دستاوردهای شگفت انگیز تولید تک نسخه ای و سفارشی محصولات دکوراتیو از جمله کاغذ دیواری و پوشش های مشابه آشنا نمایند.
در حال حاضر شرکت لمون دو مسیر فکری متفاوت را پیگیری می نمایدمسیر اول: حضور در جایگاه ارائۀ خدمات چاپ اختصاصی در حوزۀ دکوراسیون و صنعت بعنوان تنها شرکت تخصصی با امکانات روز اروپایی با قابلیت چاپ انواع رول صنعتی کاغذ دیواری، چرم دیواری، پارچه های کوئت شده و انواع رول های PVC و پلیمری و همچنین امکانات چاپ مستقیم(Flatbed) بر سطوح صاف و آجدار صفحات صنعتی نظیر MDF، انواع فلزات، پلی کربنات ، آکریلیک و ...
مسیر دوم: حضور در جایگاه طراحی محصولات دکوراتیو
شرکت لمون بواسطه تفکر بلند مدت و تمایل به پاسخگویی به نیاز های جامعه در تلاش می
باشد با گردهم آوری هنرمندان برجسته نسبت به طراحی و تولید محصولات دکوراتیو مطابق با سلیقه و فرهنگ ملی کشور بتواند موجبات رضایت مخاطبین و خریداران را فراهم آورد.

از ابتدای سال 94 بعد از انجام مجموعه ای از فعالیت های تحقیق بازار و سنجش سلیقۀ مخاطبین تصمیم به تغییر ساختار و پلان تجاری شرکت گرفتیم، و در راستای هدف تولید محصولات دکوراتیو متنوع با همکاری استودیو مانی آرتس در تلاش می باشیم تا با مطالعه فرصت های بازار و همچنین ایده پردازی ها و خلاقیت در تلفیق تکنیک ها و مفاهیم و مواد اولیه متنوع بتوانیم در آینده نزدیک سبد کالایی خود را تا حد زیادی کامل تر و متنوع تر نماییم.
لذا با تغییراتی در نظام کلی شرکت و با کسب پشتیبانی هنری و فنی استودیو مانی آرتس چشم انداز آینده را بدینگونه ترسیم نمودیم:
1- لمون خدماتی: که ارائه دهنده خدمات تخصصی چاپ در حوزه های دکوراسیون، صنعت، تبلیغات و هنر می باشد.
2- لمون محصول محور: که سعی در طراحی مفاهیم متمایز هنری در حوزۀ دکوراسیون داخلی دارد و ارائه دهنده آلبوم های متنوع کاغذ دیواری و پوستر های دکوراتیو می باشد.
3- لمون سازه: این دپارتمان که به عنوان بخش جدیدی در شرکت در حال شکل گیری می باشد، سعی در تامین نیازهای فنی ساخت و ساز مکمل دارد،
ساخت انواع تابلو، لایت باکس، احجام و ارائه خدمات فنی در دکوراسیون فروشگاهی و اداری از جمله خدمات این دپارتمان می باشد.

محصولات شرکت لمون اکنون در بیش از 250 فروشگاه و دفتر دکوراسیون داخلی در سراسر کشور در دسترس می باشد. همچنین شما می توانید با ارسال اندازه ها، عکس دیوار و تماشای گالری تصاویر مستقیما از مشاوران شرکت کمک بخواهید.
برای آشنایی با تکنولوژی های چاپ اینجا کلیک نمایید
برای بازدید از آلبوم محصولات اینجا کلیک نمایی

حظور لمون در نمایشگاه های تخصصی دکوراسیون ، موفق ، پر امید ، پر استقبال
اولین تجربه نمایشگاهی ما در سال 1392 در نمایشگاه تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی در محل دائمی
نمایشگاه ها همراه بود با آلبوم های 2014 , Flawer Walls , City Walls , Digital Walls که مورد توجه عده زیادی از شرکت های فعال در صنعت دکور
اسیون داخلی و معماری قرار گرفت و با استقبال فراوانی روبرو گشت همین امر موجب واگذاری عاملیت های گسترده ای در سراسر کشور شد.
همچنین سال 93 در دومین حضور شرکت در نمایشگاه خانه مدرن با استفاده از تجربیات سال گذشته و در نظر گرفتن سلایق و در خواست های عاملیت و مصرف کنندگان و همچنین ذوق و سلیقه طراحان و گروه هنری تخصصی ، درخشش ما در صنعت پوشش های دیواری همراه شد با آلبوم 2015 که با استقبالی شور انگیز و تا حدودی دور از تصور ما از جانب همکاران و مصرف کنندگان و معماران شرکت کننده در نمایشگاه مواجه شد .
در افق دید گروه هنری لمون حرکت رو به جلو و نو آوری ، جایگاه ویژه ای دارد و به همین روی ، ما همواره در آتلیه طراحی و گرافیک در تلاش هستیم با ارائه کارهای تک نسخه ای ایده آل ترین ها را به شما ارائه کنیم .
استان تهران تهران-اکباتان-فاز 2- بلوک 5- ورودی 3- طبقه همکف-شرکت لمون  
آدرس :
lemon.info@gmail.com  
ایمیل :
وب سایت(کانال تلگرام) :
708
تعداد بازدید در یک ماه گذشته:

©1383-1396 کلیه حقوق برای وب سایت میهن ساختمان محفوظ است.