میهن ساختمان

شرکت آرمان عایق اسپادانا کد: sa5849nofwefwb

خرید و فروش آنلاین ملک
شرکت آرمان عایق اسپادانا با هدف خدمتگذاری به صنایع در سال ۱۳۸۹ تاسیس و در جهت کمک به کاهش مصرف سوخت های فسیلی وهمچنین سهیم بودن در اهداف کلان رشد و آبادانی کشور فعالیت خود را آغاز نموده است . شرکت آرمان عایق اسپادانا سعی داشته تا رفتار تجاری خود را بر اساس صداقت , مسئولیت پذیری کارایی , علاقه به کار و کار آفرینی پایه گذاری و هدف گذاری نماید , همچنین سعی و تلاش خود را بکار گرفته تا با تولید عایق های سرد و گرم , قدمی مثبت در حفاظت از محیط زیست و نیز نقش بسزایی در بهینه سازی مصرف انرژی و نهایتاً امنیت و آرامش را به مشتریان خود ارائه نمایند.

لازم به توضیح است شرکت آرمان عایق اسپادانا به عنوان خدمتگذار خدوم کلیه مشتریان علاوه بر تولید عایق سرد و گرم در زمینه تأمین انواع ساپورت های تأسیسات مکانیکی از قبیل هنگر , کلمپ , عایق های الیاف سرامیکی , الاستومری , و نیز کلیه ملزومات عایق کاری شامل تسمه , کلیپس , پیچ , ورق های آلمینیوم و گالوانیزه و همچنین نصب اجرای آن با در اختیار داشتن کادری مجرب فعالیت می نماید.

برخی از پروژ های شاخص انجام شده توسط این شرکت :

شرکت کیسون (KAYSON) ,پروژه EPC2 فاز ۱۲ منطقه اقتصادی ویژه پارس جنوبی .
شرکت توسعه شبکه های صنعتی ایران (I.I.N.D) پروژه فاز ۱۲ منطقه ویژه پارس جنوبی .
شرکت طراحی و مهندسی صنایع پتروشیمی (PIDEC) پروژه طراحی افزایش بنزین پالایش نفت بندر عباس .
شرکت بین المللی خلخال دشت پروژه میدان نفتی یاد آوران .
شرکت صنایع دریایی ایران (صدرا).

همچنین افتخار همکاری در بیشتر پروژه های صنایع کشور از جمله صنایع نفت , گاز , پالایش و پتروشیمی , صنایع سیمان , صنایع فولاد , صنایع غذایی و… ارائه نماید.
استان اصفهان اصفهان – چهار راه فلسطین -ابتدای خیابان فلسطین – ساختمان حافظ – واحد ۲  
آدرس :
info@arnisco.com  
ایمیل :
وب سایت(کانال تلگرام) :
619
تعداد بازدید در یک ماه گذشته:

©1383-1396 کلیه حقوق برای وب سایت میهن ساختمان محفوظ است.